TATRYDOM - Zakopane
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Zakopane. Powrt na stron gwn

Jesteś 78924
gościem
na naszej stronie


Zimowe rozrywki w Zakopanem

Zakopane jako górskie miasto przyciągało będzie największą ilość turystów przede wszystkim w okresie zimowym – jest to spowodowane odpowiednimi warunkami, które pozwalają na całkowite oddanie się białemu szaleństwu. Obfite opady śniegu, niskie temperatury oraz naturalne ułożenie terenu – wszystko to stwarza idealne warunki do uprawiania zimowych sportów. Oprócz tego Zakopane posiada wiele innych atrakcji czekających na turystów zimą jak i jednocześnie przez cały rok.
Podstawowa zimowa rozrywka w zakopanem to narciarstwo – największą popularnością cieszy się oczywiście narciarstwo zjazdowe, raczej mało jest amatorów uprawiających skoki narciarskie. Z drugiej jednak strony jazda ekstremalna i wyczynowa na nartach zyskuje sobie kolejnych zwolenników, podobnie jak na snowboardzie. Najwięksi zapaleńcy zjeżdżają po dziewiczych terenach, poza wyznaczonymi trasami i stokami – ogromna adrenalina i jednocześnie duże niebezpieczeństwo.
Wszyscy Ci, którzy wolą spokojniejsze formy spędzania wolnego czasu mogą zostawić narty, stoki i wyciągi w zakopanem i wybrać się na kulig po okolicznych górskich terenach. Możliwość przejazdu konnym zaprzęgiem albo na zwyczajnych sankach ciągniętych przez konie to ogromna frajda i wiele śmiechu. Takowy kulig zakończyć można ogniskiem.
Oprócz tego na wszystkich czekają różnorodne inne atrakcje dostępne przez cały rok – restauracje, kluby, park wodny, salony gier i wiele innych tym właśnie podobnych. Nie czekaj ani chwili dłużej, zorientuj się jaką ofertę posiadają domy wczasowe w Zakopanem, rezerwuj pokój i przyjeżdżaj!


Copyright 2000 - 2020 | Zaloguj | Zimowe rozrywki w Zakopanem