TATRYDOM - Zakopane
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Zakopane. Powrt na stron gwn

Jesteś 78924
gościem
na naszej stronie


Oferta

Zakopane jako górskie miasto przyciągało będzie największą ilość turystów przede wszystkim w okresie zimowym – jest to spowodowane odpowiednimi warunkami, które pozwalają na całkowite oddanie się białemu szaleństwu. Obfite opady śniegu, niskie temperatury oraz naturalne ułożenie terenu – wszystko to stwarza idealne warunki do uprawiania zimowych sportów. Oprócz
więcej na temat: Zimowe rozrywki w Zakopanem
Pokoje 2,3,4os., w drewnie, łazienki, TV-Sat, internet WiFi, balkony z widokiem na Giewont, aneksy kuchenne, kominek, miejsce parkingoweplac zabaw dla dzieci.

Zapraszam na stronę  - www.zakopanetatrydom.pl

 

Posiadam pokoje 2,3 i 4os. w większości z łazienkami i balkonami. Są także pokoje 2-poziomowe z antresolami(2 osobowymi) do spania. Większość pokoi wykończonych jest w drewnie. W każdym pokoju znajduje się TV-SAT, są ogólnie dostępne dwa aneksy kuchenne, jeden z kominkiem, pokoje znajdujące się na innym piętrze niż aneks kuchenny posiadają własne czajniki.  Jest dostępne łóżeczko rozkładane dla dzieci. 

Na terenie obiektu internet bezprzewodowy.

Z okien rozciąga się piękny widok na Giewont, obok las i łąki. Do Krupówek można dojść w 15-20min.pieszo - ok.1km., blisko znajduje się wejście do Parku Tatrzańskiego przez wejście do Doliny Strążyskiej. Bardzo spokojna okolica.

Przed domem znajduje się miejsce parkingowe, jest również plac zabaw dla dzieci. W ogrodzie można skorzystać z grilla pod altanką i miejsca na ognisko. W okresie zimowym zapraszam na znajdujący się ok.100m. niewielki, orczykowy wyciąg narciarski, a w odległości ok.800m. są dostępne 2 wyciągi krzesełkowe na Szymoszkową.

W okresie Sylwestra wynajmujemy pokoje na terminy tygodniowe, ceny w tym terminie kształtują się między 80-100pln/os. Przy dłuższych terminach ceny można negocjować.

W sprawie rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny. Wymagany jest zadatek, można go wpłacić na konto lub przekazem pocztowym ( w tym wypadku należy przesłać potwierdzenie wpłaty faxem lub e-mail'em w załączniku)na adres:  

Agnieszka Sikora, ul.W.Brzegi 7, 34-500 Zakopane,

Reszta kwoty płatna w dniu zakwaterowania.

Serdecznie zapraszam.

Wyciąg: 100 m, 800 m
Krupówki: ok. 15min. (1000m)
Blisko znajduje się wejście do Parku tatrzańskiego przez Dol. Strążyską i pod Regle.


Copyright 2000 - 2020 | Zaloguj | Zimowe rozrywki w Zakopanem